تصاویری ارغوانی از تولد یک بچه دُلفین
ساعت ۸:٥٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸  

 

عکس هایی تماشایی از تولد یک بچه دُلفین

 حیوانات - 1.jpg

برای دیدن بقیه عکس ها بر روی ادامه مطلب کلیک کنید


 
جهت وبمسترها و دارندگان وبسایت و وبلاگ!
ساعت ٦:٤۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸  

سیستم کلیکی تبلیغات برای

اکسین ادز

چنانچه دارای سایت یا وبلاگ پربازدیدی هستید می توانید با عضویت در سیستم اوکسین ادز اقدام به نمایش تبلیغات نمایید و به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان برروی تبلیغات تا سقف 800 ریال بعنوان پورسانت دریافت نمایید.همچنین با معرفی این سیستم به دیگران و عضویت آنها از طریق شما به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آنها می شود مبلغ 50 ریال از طرف سایت به پورسانت شما اضافه خواهد شد و بدین صورت شما به یک حقوق ماهیانه و مادام العمر دست خواهید یافت. پرداخت کلیه وجوه و پورسانتها در سیستم تبلیغاتی اوکسین ادز توسط شرکت رفاه گستر جنوب به شماره ثبت 24516 تضمین شده می باشد.استقبال بی نظیر از این سیستم، خود نشان دهنده این مهم می باشد.

لینک ورود

سیستم کلیکی اکسین ادز


 
خانه درخت های زیبا!
ساعت ۱٢:۳٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸  

عکس هایی زیبا

از

خانه هایی بر بلندای اشجار

treehouses01(2).jpg

برای بازدید از دیگر تصاویر و عکس ها بر روی ادامه مطلب کلیک نمائید 


 
با وبلاگ و وبسایتتان درآمد کسب کنید
ساعت ۱٠:۳٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸  

سیستم کسب درآمد

برای صاحبان وبلاگ و وبسایت

PPC

این سیستم یکی از سیستم های عملی و قانونی کسب درآمد از طریق اینترنت در ایران بوده و در حال حاضر صدها عضو فعال این سیستم دارای درآمد ماهیانه مناسبی از این طریق هستند. روش کسب درآمد از این سیستم بسیار ساده است. صاحبان وب سایت و وبلاگ های پر بیننده، بعد از ثبت نام در این سیستم، لینک های متنی و یا گرافیکی سیستم را در سایت خود قرار می دهند و به ازای هر کلیک روی لینک های مورد نظر، مبلغی دریافت می کنند.

ورود به سایت 

کسب در آمد با  PPC


 
گوشی مبایل رایگان می خوای؟کلیک کن!
ساعت ٩:٥٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸  

تبلیغات در Xpango و دریافت هدیه رایگان

یک ایمیل از یکی که نمی شناختمش دریافت کردم. در این نامه گفته که یکی از دوستاش از این طریق عمل کرده و یک گوشی گرفته. دروغ یا راستش رو نمیدونم. اما امتحان میکنم. شما هم اگر فرصت دارید امتحان کنید: سنگ مفت، گنجشک مفت!!!

ثبت نام (برای دریافت هدیه رایگان موبایل؛گیم،تلوزیون و .... )

می گن: دروغ نیست واقعیت داره!

عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره)

چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد؟

 این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات برای آنها بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست. شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی،mp3player و ... دریافت کنید.


 
قابل توجه فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصین!
ساعت ۱:٠۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۳ آبان ۱۳۸۸  

عضویت در سایت

 "مرجع متخصصین ایران"

متخصصین و فارغ التحصیلان(دانشجویان) دانشگاهی می توانند با عضویت در این سایت از مزایای: ارتباط با دیگر متخصصین هم رشته ای، خدمات جانبی سایت(ارسال پیام، داشتن صندوق الکترونیکی، ویترین محصولات، امکان عضویت ویژه با پرداخت هزینه آن و ...)، طرح سوال و ارسال پاسخ برای سوالات دیگر اعضاء و ... برخوردار شوند.

لینک عضویت:

Clip.jpg