من به اسلام داخل شدم و به این قرآن ایمان آوردم
ساعت ۱۱:۱٥ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٦ اردیبهشت ۱۳۸٩  

 *هنگامی که فرانسوا میتران در سال 1981م زمام امور فرانسه را بر عهده گرفت،ازمصر تقاضا شد تا جسد مومیایی شده فرعون برای برخی آزمایشها و تحقیقات از مصر به فرانسه منتقل شود . هنگامی که هواپیمای حامل بزرگترین طاغوت تاریخ در فرانسه به زمین نشست،بسیاری از مسئولین کشور فرانسه و از جمله رئیس دولت و وزرایش در فرودگاه حاضر شده و از جسد طاغوت استقبال کردند.

http://www.pasdaranweekly.com/red-cp/images/entries/513.jpg

پس از اتمام مراسم،جسد فرعون به مکانی با شرایط خاص در مرکز آثار فرانسه انتقال داده شد تا بزرگترین دانشمندان باستانشناس به همراه بهترین جراحان و کالبدشکافان فرانسه،آزمایشات خود را بر روی این جسد و کشف اسرار متعلق به آن شروع کنند . *

*رئیس این گروه تحقیق و ترمیم جسد یکی از بزرگترین دانشمندان فرانسه بنام پروفسور موریس بوکای بود که برخلاف سایرین که قصد ترمیم جسد داشتند، او در صدد کشف راز و چگونگی مرگ این فرعون بود .تحقیقات پرفوسور بوکای همچنان ادامه داشت تا اینکه در ساعات پایانی شب نتایج نهایی ظاهر شد.  ادامه مطلب...


 
حرکت از نو!!!
ساعت ٥:٤۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٥ اردیبهشت ۱۳۸٩  

 

یک (روز) خانواده  لاک پشتها تصمیم گرفتند که به پیکنیک بروند. از آنجا که لاکپشتها به صورت طبیعی در همه موارد یواش عمل میکنند، یک سال طول کشید تا برای سفرشون آماده بشن!

 

 در نهایت خانواده  لاک پشت برای پیدا کردن یک جای مناسب خانه را ترک کردند. در ماه دوم سفرشان (بالاخره) پیداش کردند. برای مدتی حدود شش روز محوطه رو تمیز کردند، و سبد پیکنیک رو باز کردند، و مقدمات رو آماده کردند. بعد فهمیدند که نمک نیاوردند.

 از آنجا که پیکنیک بدون نمک یک فاجعه است و همه آنها با این مورد موافق بودند......

ادامه مطلب....


کلمات کلیدی: لاک پشت ،پیک نیک ،انتظار ،زندگی
 
آدمیان را چو بود اضطرار، فیل دمان را بدرانند پوست
ساعت ۱٠:٤٧ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩  

 این عکس‌های دردناک در یکی از مناطق آفریقا گرفته شده که ساکنان آن از گرسنگی و قحطی رنج می برند. آنها مجبورند هر چیزی را که می‌یابند بخورند، مثل جسد حیواناتی که مرده‌اند و یا شکار شده‌اند.


Persianv.com At site

این عکس‌ها ده‌ها تن از گرسنگان آفریقایی را نشان می‌دهد که فیل کاملی را می‌خورند. آنها در ابتدا پوست حیوان را کندند، سپس گوشتش را تکه‌تکه کرده و قسمتی از آن را برمی دارند.

Persianv.com At site

عکسها در ادامه مطلب......


کلمات کلیدی: آفریقا ،فیل ،گرسنگی ،شکار
 
یک کتاب الکترونیکی مختصر در مورد بازاریابی شبکه ای
ساعت ۱۱:٥۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٩ اردیبهشت ۱۳۸٩  

کتاب الکترونیکی بازاریابی شبکه ای(شاید اولین)

همانطور که در سه مطلب قبل تر نسبت به درج یک خاطره از یک ایرانی موفق در ایالات متحده انعکاس خاطره شد، برآنیم تا با توجه به برخی تعاملات و سوالات برای روشن تر شدن موضوع بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ  NetWork Marketing) کتابی الکترونیکی(EBook) در حجمی بسیار کم از آقای "سجاد رحیمی مدیسه" را برایتان معرفی و امکان دانلود آنرا در این مجال قرار دهیم؛

دانلود کتاب الکترونیکی

بازاریابی شبکه ای Network Marketing

MadisehCo


 
انحرافات در دنیای مجازی
ساعت ۱٠:۱٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳۸٩  

اینترنت، وب، هکرها و نفوذگران

هکر 9ساله

پلیس در شکار هکری که به شبکه رایانه ای مدارس امریکا نفوذ کرده بود، با پسر بچه 9 ساله روبرو شد.

زمانی که نام کاربری و رمز معلمی در مدرسه ابتدایی اسپرینگ هیل ویرجینیا بدون اجازه عوض شده و نمره ها تغییر یافت پلیس بدنبال مظنونی که سیستم دانش آموزان موسوم به Blackboard.com را هک کرده بود، گشت تا اینکه سر نخ ها به دانش آموز 9 ساله رسید. پلیس در ابتدا به مادر این بچه مظنون شد اما بعدا فهمیدند وی هیچ نقشی در این کار نداشته و دانش آموز 9 ساله در حیاط پشتی خانه با رایانه خود این کار را کرده است. دان گاتهارت به واشنگتن پست گفت هکر 9 ساله بسیار با هوش است و وی در مدرسه از پشت میز معلمش پسوورد را عوض کرده و بعد از رفتن به خانه با ورود به سیستم Blackboard.com  لیست حضور غیاب و نمرات کلاسی را عوض کرده و پلیس با ردیابی نمره های تغییر یافته به وی رسیده است.


 
وقتی خدا زن را می آفرید...
ساعت ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢ اردیبهشت ۱۳۸٩  

او فراموش می کند که ...

وقتی خدا زن را می آفرید، یکی از فرشتگان نزد خدا آمد و عرض کرد: چرا اینهمه زمان صرف این مخلوق می کنید؟

خداوند فرمود: آیا از تمام خصوصیاتی که برای شکل دادنش می خواهم در او به کار ببرم اطلاع دارید؟

او باید قابل شستشو باشد، اما نه از جنس پلاستیک، با بیش از دویست قسمت متحرک با قابلیت جایگزینی. او آنها را باید برای تولید انواع غذاها بکار ببرد، او باید قادر باشد چند کودک را همزمان در بغل بگیرد، آغوشش را برای التیام بخشیدن به هر چیزی از یک زانوی زخمی گرفته تا یک قلب شکسته بگشاید.

 او باید تمام اینکارها را با دو دست خود انجام بدهد.

فرشته تحت تأثیر قرار گرفت.

”فقط با دو دستش... این غیر ممکن است! و آیا این یک مدل استاندارد است؟“

خدا فرمود: خیلی زود این موجود را که محبوب دلم است، کامل خواهم کرد.

وقتی که ناخوش است، از خودش مراقبت می کند. او می تواند 18 ساعت در روز کار کند.

فرشته نزدیکتر آمد و زن را لمس کرد......


کلمات کلیدی: زن ،آفرینش ،ارزش زن ،انسان شناسی