گوشی مبایل رایگان می خوای؟کلیک کن!
ساعت ٩:٥٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٥ آبان ۱۳۸۸  

تبلیغات در Xpango و دریافت هدیه رایگان

یک ایمیل از یکی که نمی شناختمش دریافت کردم. در این نامه گفته که یکی از دوستاش از این طریق عمل کرده و یک گوشی گرفته. دروغ یا راستش رو نمیدونم. اما امتحان میکنم. شما هم اگر فرصت دارید امتحان کنید: سنگ مفت، گنجشک مفت!!!

ثبت نام (برای دریافت هدیه رایگان موبایل؛گیم،تلوزیون و .... )

می گن: دروغ نیست واقعیت داره!

عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره)

چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد؟

 این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات برای آنها بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست. شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی،mp3player و ... دریافت کنید.


عضو گیری هم فقط از طریق ثبت نام تو سایت صورت میگیره نه پولیه نه گلد کویسته نه خطر داره. فقط تبلیغاته برای عضو گیری هم فقط باید لینکشو برای رفیقت بفرستی یا در وبلاگ یا سایتت بگذاری!

مثلا برای گرفتن سونی اریکسون کا-800 این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 تا دوست ندارین اگر نوکیای (ان-95) بخوای 37 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی.هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره. به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند . تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند.

مراحل کار:

ابتدا باید با استفاده از لینک زیر وارد سایت xpango بشید

http://www.xpango.com?ref=92106768

 بعد بر روی چیزی که می خواهید انتخاب کنید (موبایل- ام پی تری پلیر-کنسول گیم- HDTV) کلیک کنید سپس روی گزینه Sign up Now کلیک کنید

نحوه ثبت نام :  ترجیحا با ایمیل yahoo ثبت نام نکنید  وبعد طبق مراحل زیر عمل کنید

 :First name نام خود را بنویسید.

:Last name نام خانوادگی خود را بنویسید.

:Emailآدرس ایمیل خود را وارد کنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد چون برایتکمیل ثبت نام بهش نیاز دارید)

:Password برای خود پسورد انتخاب کنید.

:Address1آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید. مثالش و پائین تر گفتم نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون موبایل یا هرپکیج دیگری که انتخاب کرده اید به آدرستان ارسال خواهد شد:  لازم نیست در این قسمت نام شهر،استان، کد پستی و ... را وارد نمائید، درفیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید:برای دادن آدرس به انگلیسی من کمکتون میکنم ، مثلا :

پلاک no

واحد unit

طبقه floor یا flat

ساختمان bldg

کوچه alley

خیابان st

خیابان بزرگ ave

بلوار blvd

میدان sq

چهارراه cross

بعد از after

قبل از before

جاده rd

جنوبی south

شمالی north

غربی west

شرقی east

به طور مثال : enghelab sq , imam ave, shah st, shahid alley, aseman bldg, floor2, unit8

در قسمتهای پایین تر هم:

 :Town/Cityشهر خود را بنویسید.

 :County/Stateنام استان خود را بنویسید.

 Country: نام کشور خود را انتخاب کنید.

 :Free Giftنام هدیه را انتخاب کنید،

 :Post Code/Zipدر این قسمت کد پستی منزل خود را وارد کنید.

 :Referral ID در این قسمت کد کسیکه شما را معرفی کرده (یعنی من) به شما میده اگه پر نشده بود کد من اینه

 92106768  (دقت کنید این شماره رو درست وارد کنید)

 شما هم بعد از ثبت نام، کد خودتون رو میگیرید و به دوستاتون بدید که میخواین دعوتشون کنید در قسمت Term and Condintion یک تیک بزنید

 اگر در هنگام ورود مشخصات مشکلی پیش نیاد، به ایمیلتان آدرسی میاد (عجله نداشته باشید بعد از 15 دقیقه حتما میاد) بر روش کلیک کنید تا ثبت نامتون تکمیل بشه(توجه کنین که در پیام ارسال شده دو لینک وجود داره که اولی برای فعال سازی {لینکه کوچیک} و دومی برای انصراف از ثبت نام هست. پس دقت کنین که لینک دومی رو کلیک نکنین!)

خب حالا یه ایمیل دیگه واسه شما میاد که شامل یه لینک واسه Login هسش روش کلیک کنید . درقسمت user nameآدرس email خودتون رو که با اون ثبت نام کرده اید و در قسمت password هم پسوردتون رو بنویسید و روی گزینه login کلیک کنید.و بعد وارد صفحه ای خواهید شد که لینک زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است. شما باید این لینک را به افراد بدهید و اگر کسی با این لینک ثبت نام کند زیر مجموعه ی شما خواهد شد. بعد از اینکه کسی در زیر مجموعه ی شما قرار گرفت و فعال شد(زیر مجموعه گرفت) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از کسب امتیازهای لازم برای دریافت پکیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود. بعد این دیگه به شما بستگی داره که چه کار می کنین. و چند نفر رو میتونید زیر مجموعه خود کنید

 توجه:

* بیشتر از یک بار در یک کامپیوتر ثبت نام نکنین، چون حساب شما باطل میشه.*

 در مکانهایی مثل کافی نت یا سایتهای کامپیوتری مدارس و دانشگاهها ثبت نام نکنین، چون احتمال اینکه دو نفر از طریق یک کامپیوتر ثبت نام کنن خیلی زیاده و عضویت هر دو نفر باطل میشه* آدرستون رو دقیق وارد کنین چون هدیتون به اون آدرس ارسال میشه