رکورد شکنی اخراجی ها2 در سینمای ایران از مرز 5میلیارد تومان فروش می گذرد!؟!
ساعت ۸:٤٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ فروردین ۱۳۸۸  

رکورد شکنی اخراجی ها2 در سینمای ایران از مرز 5میلیارد تومان فروش می گذرد!؟!

اخراجی ها2.jpg

        فیلم سینمایی اخراجی ها 2 در ادامه تریلوژی اخراجی ها ١ با کارگرانی "مسعود ده نمکی "، این روزها پس از شروع اکران در آخرین روزهای سال87 در حال نزدیک شدن به فروش 5میلیاردی است. با فرض فروش  هر بلیط 2000تومان و تقسیم 5میلیارد به این عدد تعداد مخاطبان و تماشاچیان این فیلم در سینماها معادل 2 میلیون و 500هزار نفر خواهد بود، که در این معیار نیز رکورد و شاخص بی سابقه ای را از خود بجای گذاشته است.

صاحب امتیاز پخش کننده فیلم اخراجی ها2 می گوید؛‌در صورت ادامه سیر صعودی استقبال از این فیلم، موفق به فروش 12میلیارد تومان خواهد شد. این در حالی است که تلاش تهیه کنندگان و سازندگان فیلم در کشور در اوج خود بدنبال پیوستن به جمع میلیاردی هاست.

 اخراجی های2، بعد از اخراجی ها1، کلاه قرمزی و آتش بس که در تاریخ سینمای ایران، رکورد شکنی داشتند، این بار در حال رسیدن به یک رکورد رؤیایی در سینمای ایران است که می تواند جایگاه فیلم سازی در ایران را بالا برده و شاخص ها در ارزیابی را بسیار رفیع نماید. این حادثه در سینمای ایران، انگیزه و افق تهیه کنندگان و کارگردانان جوان را برای دستیابی به موفقیت های بزرگتر و بیشتر فراهم کرده است.

 از سویی دیگر اقبال عمومی در رفتن به سینما نیز شواهد خوش یمنی برای فرهنگ سینمایی خواهد بود. حقیقتاً وقتی می بینم همکاران و اطرافیانم که بعضاً در عمر خود راه سینما را بلد نبودند، آدرس سینماهای اکران کننده اخراجی ها2 را می پرسند، حاکی از گستردگی تأثیر این فیلم در جذب مخاطب است.