کسب درآمد با "فروتل"

سیستم کسب درآمد مادام العمر ، آسان ترین روش برای کسب درآمد در سیستم فروتل می باشد، کافی است شما معرف شخصی باشید که محصولات فروتل را تبلیغ و به فروش می رساند و شما 7 درصد از پورسانت تعلق گرفته به این شخص را برای همیشه دریافت خواهید کرد و هر چه تعداد این افراد معرفی شده از طریق لینک طلائی شما بیشتر باشد درآمد شما بالاتر می رود.
با دعوت و عضو کردن دیگران در پورسانت آنها شریک شوید و به منابع درآمد دائمی از فروتل دست پیدا کنید.
به صورت نمونه اگر 100 تبلیغ کننده از طریق شما عضو سیستم فروتل شوند و به طور میانگین 80 هزار تومان ماهیانه از "فروتل"  پورسانت دریافت نمایند 560 هزار تومان ماهیانه به حساب شما واریز خواهد گردید و نکته مهم هم همین است که شما فقط آنها را به عضویت در سیستم کسب درآمد از فروتل تشویق کرده اید و بعد از عضویت همکار از طریق معرفی شما ، شما دیگر هیچ کاری هم انجام ندهید از درآمد همکارتان سهم خواهید داشت.

در این روش کسب در آمد از فروتل، نیاز نیست شما صاحب سایت یا وبلاگ باشید و یا برای محصولات "فروتل"  تبلیغ نمایید فقط کافی است عضو سیستم فروتل باشید و از راه های مختلف مانند ارسال ایمیل، اس ام اس ، معرفی از طریق کاغذ و بروشور ، تبلیغ بین دوستان و اقوام ، تبلیغات در روزنامه ها و مجلات و اینترنت و استفاده از امکانات ، راهنمائی ها و آموزشهای تیم بازاریابی فروتل در کنترل پنل عضویت خودتان در فروتل(بعد از عضویت برایتان ایجاد می گردد) و ... سیستم را به دیگران معرفی نمایید و آنها از طریق لینک شما که برایتان ساخته می شود و در کنترل پنل برایتان نمایش داده می شود، عضو سیستم "فروتل" شده و برای محصولات آن تبلیغات نموده و به فروش رساند. سیستم درصدی از فروش را به عنوان پورسانت به حساب بازاریاب واریز و درصدی را به حساب معرف منظور خواهد کرد.
پورسانت شما تا « یک سطح » قابل محاسبه و پرداخت است، در صورتیکه شخصی که شما معرفش بوده اید افرادی را عضو سیستم فروتل کرد شما سهمی از آن نخواهید داشت و شما فقط در درآمد افرادی که مستقیماً توسط شما معرفی شده اند شریک هستید. و این سیستم کسب درآمد به هیچ وجه مطابقتی با سیستم هرمی و زیر شاخه ای ، ماتریسی و... ندارد و و "فروتل" هیچ گونه پولی از شما نمی گیرید و خدمات آن برای شما کاملاً رایگان است.
درآمدی که از این طریق کسب می کنید علاوه بر درآمدی است که از طریق فروش محصولات "فروتل" بدست می آورید و می توانید از هر دو روش یا یکی از اینها برای کسب درآمد از طریق فروتل اقدام نمایید.

/ 3 نظر / 41 بازدید
سمانه جون

سلام خوبید؟ نمیدونید چرا فروتل باز نمیشه؟

مهدي

سلام سيد شما از فروتل "فروشگاه ساز تبليغاتي درآمدزا" گرفتيد؟ اگه گرفتيد آدرسشو برام بفرستيد ممنون[لبخند]

رضا

سلام . بنظرمن این روشی که فروتل پیش میگیره بیشتر سودش برای خودش است و کسانی که براش تبلیغ می کنند پولی که دریافت می کنند رو در واقع از فروتل نمیگیرند بلکه از اون بیچاره ای که رفته با هزار امید فروشگاه زده میگیرند. و اینکه دائم از فروش اون بابا اینا هم بخورن فکر کنم حلال نباشه !