استقلال قهرمان هشتمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور شد

استقلال قهرمان لیگ برتر فوتبال شد

جام را به آقا معلم بدهید

استقلال.jpg

هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور عصر روز یکشنبه 6 ادریبهشت 88 با قهرمانی تیم فوتبال استقلال تهران به پایان رسید.

تیم فوتبال استقلال تهران در آخرین دیدار خود که در نظرسنجی ها و به اعتقاد کارشناسان بخت کمتری نسبت به تیم ذوب آهن اصفهان صدرنشین دوهفته پایانی لیگ داشت در مقابل تیم پیام خراسان به برتری یک بر صفر رسید. با این برد و باخت 4به1 ذوب آهن به فولاد خوزستان با سرمربی فهیم خود مجید جلالی تیم استقلال توانست با تفاضل گل بهتر نسبت به رقیب خود قهرمان جام هشتم لیگ برتر شود. در این قهرمانی و فوتبال پاک در لیگ برتر، سهم "مجید جلالی" سرمربی فهیم و باسواد تیم فولاد خوزستان از دیگران بیشتر است. در جایی که ذوب آهن می توانست با یک تساوی قهرمان لیگ شود، در رویارویی با فوتبال محکم و جوانمردانه شاگردان جلالی به صخره ای سخت برخورد کرده و با ناکامی و شکست سنگین جام را از دست داده اند.

مجید جلالی2.jpg

با این نتایج پیام خراسان بهمراه داماش گیلان و برق شیراز که قبلاً سقوطشان قطعی شده بود به دسته یک سقوط کردند.

تیم های استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان و مس کرمان بعنوان نمایندگان لیگ برتری کشورمان در صورت سهمیه 4تیمی به جام قهرمانان باشگاه های آسیا در فصل بعد راه می یابند. تیم چهارم نیز با پایان جام حذفی و مشخص شدن قهرمان،به این تیم ها ملحق خواهد شد. در صورت قهرمانی یکی از سه تیم اول لیگ برتر در جام حذفی، تیم چهارم لیگ برتر به جام قهرمانان باشگاه های آسیا خواهد رفت.

/ 7 نظر / 18 بازدید
گل سرخ

سلام.خوشحالم اولشدم[لبخند]از اینکه به من سر زدی ممنونم.منتظرتم[گل][گل][خداحافظ]

سپید مثل برف ...

این جا اخباره!!؟ خسته نباشید واسه ما که خیلی فرقی نمی کنه ی قهرمانه که سقوط می کنه!

صنم

در زندگي تو هر چيزي زاييده شعور تو است. اگر آگاهي‏ات دگرگون شود، محصولات و فرزندان آن هم دگرگون مي‏شوند. خوبي و بدي، بيماري و شفا، رنج و راحتي، فقر و ثروت، ضعف و قدرت، كوچكي و بزرگي و همه مظاهر زندگي و مرگ ناشي از نوع و فرم شعور است. خداوند بواسطه آنچه در ذهن و قلب توست، با تو رفتار مي‏كند، از تو مي‏گيرد و به تو مي‏بخشد.

لولو

برو بمیر بد بخت بی چاره ی عقده ای.

ریحانه

بهترين سايت پيش بيني مسابقات فوتبال http://top4cast.com http://top4cast.com/rules.aspx http://top4cast.com/register.aspx لذت شركت در مسابقات را با ما احساس كنيد

علی

سلام اگه دوست داری هر روز از اخبار فوتبال اروپا آگاهی پیدا کنی بهت توصیه میکنم هر روز به خبر گزاری یورواسپرت در ایران سر بزنی هر روز اخبار معتبر اروپایی ترجمه میشه و در سایت در اختیار شما گذاشته میشه. www.eurosport.ir خبر گزاری یورواسپرت در ایران