تهدید خلیج فارس

خلیج فارس Persian Golf

این بار خود خلیج فارس در خطر است نه نامش

برخی کشورهای کوچک و بی ریشه برای جبران این نقصان ماهیتی خود دست به اقدامات عجیبی می زنند. تاریخ را نمی توان خرید و یا بسرعت ساخت بلکه تاریخ ساخته می شود با سیر طبیعی خود و هزینه آن نیز حضور در این رودخانه اعصار است و نه سعی در حضور در نگاشته های خاطرات گونه آن که حکم جعل را پیدا می کند. آن جائی که دلار و درهم و دینار هزینه می شود تا شاید نقشه ای تغییر یابد. و یا به نوعی از آنان یاد کند. و اکنون به بهانه پیشرفت و توسعه و برای دستیازی به سواحل و خشکی بیشتر سعی در ایجاد جزایر مصنوعی، مخالف با قراردادهای منطقه ای و بین المللی در زمینه احترام به حاکمیت سرزمینی و مرزهای آبی کشورهای همجوار و  تلاش جهت حفظ اکوسیستم طبیعی دریا و اقیانوس و جلوگیری از آسیب به جانواران دریائی می نماید.

در راستای مخالفت با این اقدام و اعلام آن به مقامات کشور و مجامع بین المللی جمعی از ایرانیان دلسوز با جمع آوری لیست امضاء، حرکت قابل توجهی را آغاز نموده اند که مستلزم حمایت همگانی و ایجاد موجی از مراجعات را از شما طلب می کند. پس شما نیز به نوبه خود با قرار دادن لینک آن در وبلاگ و سایت خود و دعوت از دوستانتان برای مراجعه به این آدرس و درج امضاء، دین خود را نسبت به میهن اسلامی تان ادا نمایید.

لینک جمع آوری امضاء اعتراض آمیز نسب به حرکات جدید در خلیج فارس:

http://www.persianpetition.com/Sign.aspx?id=3807c300-ee0a-499f-800e-69540d898790

/ 1 نظر / 6 بازدید
مسعود قلعه

سلام اولاَ شنیده بودیم که با پوزه سگی دریایی نجس نمی شود چه برسد به خلیج فارس! دوماَ اینهمه در اینترنت برای موضوع های مختلف امضا جمع شده . کدامشان به جایی رسیده است؟ بهر حال امیدوارم موفق باشید.