رحلت رسول رحمت و شهادت سبط اکبر و ضامن آهو تسلیت

گرامی است و گرامی باد

مقام اعظم ختم رسل و پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد صلوات الله علیه

 سلام بر آن مظلومی که اول بار پیامبر اعظم(ص) بر مظلومیت وی صحه گذارد و در رویارویی بچه گانه حسنین (امام حسن و امام حسین علیهم السلام) که همه اهل خانه و حتی به قول نبی مکرم اسلام در و دیوار امام حسین (ع) را تشویق می کردند چونکه او کوچکتر بود، ایشان امام حسن مجتی(ع) را مورد تشویق قرار دادند!

وقتی بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) از ایشان می پرسند: چرا شما (امام) حسینم (ع) که کوچکتر است و ممکن است دلش بشکند را تشویق نمی کنید؟ می فرمایند که دیدم همه شما اهل خانه (امام) حسین (ع) را تشویق می کنید و فرزندم (امام) حسن(ع) مشوقی ندارد و مظلوم است! به همین خاطر او را تشویق می کنم!

سلام بر امامی که در خانه اش نیز غریب بود و مظلوم!

سلام بر پیکری که در تابوت با تیر امویان بهم دوخته شد!

سلام بر صالحی که صلحش برای ما نیز ناشناخته ماند!

شهادت مظلوم و غریب مدینه و بقیع حضرت امام مجتبی علیه السلام تسلیت باد

 

سلام بر ضامن آهو!

سلام بر غریب به ارض طوس!

نه وقتی بقیع را دیدم اینگونه می نگارم:

سلام بر ارباب و پایتخت نشین دلهای ایرانیان!

سلام بر مولای خوبان و مأمن دلهای پرکشیده و عاشق از سرتاسر جهان!

وقتی در مراسم عزاداری این روزها زوّارهای مختلف امام رضا علیه السلام را در حرم مطهرشان و اطراف آن می دیدم، با خود می گفتم شگفتا از این جاذبه و قدرت همگرایی که این انسانها با رنگ و نژادهای گوناگون را از اقصی نقاط دنیا در اینجا گردهم آورده است و چه قیاسی بهتر از اینکه نمونه ای از محشر است به واقع!!!

شهادت سلطان سریر ارتزاق، ثامن الحج حضرت علی بن موسی الرضا المرتضی علیه آلاف تحیة و الثناء تسلیت باد

/ 3 نظر / 4 بازدید

ما بیشماریم! راه پیمایی مجازی در کوچه خیابان های اینترنت/از 22 بهمن به مدت یک هفته ما یک هفته اینترنت را تسخیر خواهیم کرد. منتظر حضورتان هستیم. www.bishomar.ir