با حفظ احترام تمام کاندیداها؛ اعلام حمایت از آقای دکتر احمدی نژاد!

اعلام حمایت از آقای دکتر احمدی نژاد

70milion.jpg

با وجود جهت گیری غیر سیاسی و مشی عدم بحث های صرفاً سیاسی در این وبلاگ و مطالب قرار داده شده تاکنون، به دلیل وضعیت حساس کنونی، شور و نشاط منحصر بفرد این روزگار در بین هم میهنان و اجماع حاصل شده بین دوستان نویسنده، با احترام به سه کاندیدای محترم دیگر تأیید شده و دعوت از تمامی هموطنان و دوستان عزیز حاضر در این وبلاگ برای مشارکت هر چه بیشتر در انتخابات ریاست جمهوری دهم برای افتخارآفرینی و ثبت برگ زرینی دیگر بر تارک کتاب انقلاب، حمایت خویش از کاندیداتوری آقای دکتر احمدی نژاد را اعلام کرده و به دلیل سلامت، توجه به اقشار مستضعف، طرح مدل جدید و رجوع شده به اصول اولیه انقلاب در مدیریت کشور، شجاعت، انرژی بالا و صرف وقت زیاد به امورات کشور به ایشان رأی می دهیم.

/ 4 نظر / 4 بازدید
مسعود قلعه

سلام از نخودی ها که بگذریم. به موسوی رای نخواهم داد بعلت اینکه دار و دسته اش همه اوباش دوم خردادی و طرفداران کوسه هستند و بهترین گزینه در این بین(خیرالموجودین) آقای احمدی نژاد است.

زهره

سلام... بابا ایول داداش بزن قدش...بوسس[گل]

جانيوز

آسمان دلم ابری بود و کوزه دلم خالی... دعا کردم که ببارد و لب تشنه سیراب شود... اما از آسمان دلم تگرگ بارید و کوزه شکست... باسلام وبلاگ پر محتوايي داريد از مطالبتون لذت بردم با مطلبي در مورد حمايت احمدي نژاد از مشائي و به روزم خوشحال مي شم به من سر بزني